Commissies

Naam Functie E-mail
Dagelijks bestuur    
Ed Bakker Voorzitter [email protected]
Paul Weterings Secretaris [email protected]
Edwin Welgraven Penningmeester [email protected]
Technische commissie    
Vacature Voorzitter [email protected]
Jos Fleischeuer VCL - competities [email protected]
Renske Vink Damescompetitie [email protected]
Jeugdcommissie    
Bas Harmsen Voorzitter / bestuurslid a.i.
Coördinatie Competitie Jeugd
Coördinatie Competitie Tenniskids
[email protected]
Liesbeth Gitz Coördinatie Toernooien Jeugd
Sinterklaastoernooi
 
Henk-Jan Schuurman Sponsoring
Communicatie
Sinterklaastoernooi
 
Remko Schäffers  Jeugd Clubkampioenschappen  
Mark van Otterloo Communicatie
Jeugd Clubkampioenschappen
Coördinatie Tenniskids groen
 
Allard Bakker Ouder-Kind Toernooi
Coördinatie Competitie Jeugd 11-14
 
Henk van Dijk Ouder-Kind Toernooi
Jeugd Clubkampioenschappen
 
Tennis College Flevoland (TCF)    
Emar Onderstal Hoofd trainer Irminloo [email protected]
Erwin de Boerdere Selectie trainer [email protected]
Redactie en Publiciteitscommissie    
Hans Kamphorst Redactie [email protected]
Tineke Idema-Loen
Redactie  
Henk Forrer Redactie  
Riquette Schipper Redactie  
Anneke Deley Redactie  
Ronald Boswinkel Publiciteit (fotografie)  
Mariette Raap Publiciteit (externe pers)  
Hans Alblas Publiciteit (reclame)  
Wouter Guliker Redactie  
Elles Boot Social media [email protected]
Lisette Lichtenberg Social media [email protected]
Robert-Jan van Dijk
Webmaster [email protected]
Sponsorcommissie    
Penningmeester (Edwin Welgraven)   [email protected]
Martijn Schipper Contract administratie /adv. opmaak  
Gerard van Diemen Sponsoring  
     
Financiele commissie    
Gerda Taminiau Admininistratie / Facturering contributie  [email protected]
Diana Kersten Boekhouding  
Frans van Eck Facturering / rapportage  
Ledenadministratie    
Kok Zaal Uitgifte pasjes [email protected]
Clasien Brons-Staal Ledenadministratie [email protected] 
Vrijwilligers Administratie Tennis  (VIT)    
Ronald Daniels VIT coordinatie en administratie [email protected]
Louis Dorst VIT beleid  
Barcommissie    
Hans Wucher Voorzitter   [email protected]
Marrie Wucher Schoonmaak en Algemene zaken   
Joost Knoppert Penningmeester  
Loes Brancart Bar planning   [email protected]
Annemarie Jonker Algemene zaken    
Gerard van Diemen Bar planning toernooien  
Arjan Wijnia Beheer kassa systeem  
Recreatie commissie    
Herman Ederveen Bestuurslid [email protected]
Ed Bakker Bokken en Geiten  
Bert Jan van Unen Bokken en Geiten  
Otte Brunsting WADS  
Ettie Bekker-Willemse Ladies Night  
Gerdien van Diest Thuisblijvers  
Arjan Koelewijn Thuisblijvers  
Evelien Wijnia - de Vries Thuisblijvers  
Marco van Dijk Samen Sterk  
Dolf de Poorter Samen Sterk  
Rob de Poorter Samen Sterk  
Henk termaat Samen Sterk  
Marnix Grift Samen Sterk  
Baan commissie    
Wieger Leenstra Voorzitter / bestuurslid [email protected]
Wijnand Klaassen plv.bestuurslid [email protected]
Ria Schipper-Kock Coördinator tuin en bloemen  
Gerard van Diemen Baanonderhoud  
Leo Wever Baanonderhoud  
Henk Bakker Baanonderhoud  
Overige taken en functies    
Brigitta Oldenburger AED coordinatie [email protected]
Dennis Oldenburger AED herhalingslessen [email protected]