In memoriam Roel Bunt

05 december 2018


In memoriam Roel Bunt
Roel Bunt, Lid van Verdienste van onze vereniging, is op 18 oktober op 93-jarige leeftijd is overleden. 
Roel was èèn van de eerste leden van onze vereniging, hij werd al lid in 1972. Hij verzette veel werk als vrijwilliger voor de vereniging. Voor zijn jarenlange inzet in de jeugdcommissie en in de baancommissie werd hij in 2004 tot  ” Lid van Verdienste” benoemd. 
Tot zijn 87ste levensjaar stond hij nog wekelijks met zijn vaste clubje tennisvrienden op de baan. Altijd opgewekt, vol levenslust en met een grote dosis humor.  Zijn tennisvrienden kenden hem als een slimme speler met uitgekookte balletjes en goed netspel. Bij de opening van de nieuwe banen was hij nog kort op het park.  Zittend in het zonnetje met echtgenote Netty, ook oud lid van de vereniging, genoot hij van de demonstratie-partij met clubkampioenen.  Op 25 oktober was zijn begrafenis, waarbij veel leden en oud-leden van LTV Irminloo aanwezig waren. 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 341 554 731

Clubhuis LTV Irminloo

Klaverlaan 33
3852 XP ERMELO