Reservelijst Bardienst : Oproep aan alle leden, vanuit de Barcommissie

09 juli 2022


Oproep aan alle leden, vanuit de Barcommissie,    

Reservelijst Bardienst  

Regelmatig komt het voor dat de kantine gesloten blijft. De bardienst heeft zich afgemeld. Er is al dan niet een poging gedaan om te ruilen. Wij kunnen niet zomaar een vervanger regelen, we doen het tenslotte allemaal met vrijwilligers.  

Zonde dat de kantine gesloten blijft, voor alle leden die aan het spelen zijn op dat moment. Zonde ook van de kantine omzet, die vormt toch een wezenlijk bijdrage aan het voortbestaan van onze club.    

Idee/Plan

We willen een lijst opstellen van leden van onze club, die zo af en toe, geheel vrijwillig, uiteraard in goed overleg, in willen vallen als er geen kantinedienst is.   Deze leden kan ik dan benaderen om een dienst te draaien, als er geen kantinedienst is of zich heeft afgemeld. Dit kunnen ook leden zijn die ander vrijwilligerswerk doen op de club.

Inwerken is mogelijk. Het is geen alternatief voor je huidige vrijwilligers werk.  

Heb je belangstelling? Of wil je meer info?  

Mail dan naar: [email protected] 

Sportieve groet,  
Bennie Nijmeijer Voorzitter Barcommissie   

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen